Biz kimiz? Çözüm Ortaklığına Talibiz.

Makine ve metal ürünler imalatında üretim kadrosunun 30 yıldan uzun üretim tecrübesiyle kurulan BH Makine Limited Şirketi olarak, müşterilerimize ''karşılıklı çözüm ortaklığı'' prensibiyle hizmet vermekteyiz. 

Kurucu ortağın yıllar önce otomatik dolum ve paketleme makineleri dalında meslek lisesinden mezuniyetle çıraklık seviyesinden başlayarak, zaman içerisinde makine üretim projelerinin uygulamalarında ustalık ve üretim planlama seviyelerine çıkarak devam eden meslek hayatı, kendi işini kurmak fikriyle yeni bir düzeye taşındı.

Önce Desen makine Limited Şirketi kuruldu. Geçmiş referanslarımıza Desen Makine firması olarak hizmet verdik.                                       

Bu firmalar nezdinde referansımız Desen Makine Limited Şirketi ve Sn. Bayram Kabadayı’dır.

Yeni dönemde, gerek yurt içi, gerek yurt dışı makine satışı için üretim ve satış hedeflerini büyüten yönetici kadromuz, bu amacını BH Makine Limited Şirketi ile sürdürme kararı almıştır.

BH Makine olarak, başta tam otomatik dolum ve paketleme makineleri olmak üzere, benzer alanlardaki bir çok diğer makineyi de başarıyla üretmekteyiz. Her üretim öncesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını detaylandırıp inceleyerek en iyi sonucu ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz.  

Gerek üretim kalitemizin artması, gerekse daha fazla endüstri alanına hizmet verebilmek için kendimizi sürekli olarak yenileme gayreti içindeyiz.

Ürettiğimiz makineleri bizden kopmuş varlıklar olarak değil, ayakta kalması gereken milli servetler olarak görüyoruz. Bu yüzden, satış sonrası hizmetlere büyük önem veriyoruz.

Ülkemizin ilgili kanunlarına ve iş etiği kurallarına sonuna kadar bağlı olarak, ülkemize hizmet vermenin gayreti içindeyiz.